Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Sylwestrowa potańcówka pod gwiazdami w Sędziszowie

Sylwestrową noc w Sędziszowie Małopolskim urozmaici Państwu miejska potańcówka, która odbędzie się na „Małym Rynku”. Warto się zapoznać z programem imprezy.
Noc atrakcji

Impreza na nowym Placu Targowym w Sędziszowie rozpocznie się o godzinie 21:00, kiedy to wystartuje sylwestrowa potańcówka.

Już dwie i pół godziny później zacznie się pierwsza część koncertu Alexandra Martineza z Filipin, a na krótko przed północą przemówi do zebranych burmistrz Sędziszowa Młp. z noworocznymi życzeniami.

Równo o północy, wraz z rozpoczęciem nowego 2022 roku, w niebo wystrzelą fajerwerki. Tuż po nich organizatorzy zapraszają na drugą część koncertu Alexandra Martineza.

O 2:00 w nocy sylwestrowa impreza dobiegnie końca. Organizatorami są: Miasto Sędziszów Małopolski, MOSiR i MGOK. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

plakat: fb Bogusław Kmieć

4 komentarze na temat “Sylwestrowa potańcówka pod gwiazdami w Sędziszowie

 • 31 grudnia 2021 o 19:36
  Permalink

  Ludzie po co się czepiacie każdy niech robi jak uważa skończcie z tym kto weźmie odpowiedzialność za covid sylwester i dobrze że impreza organizowana jest kto chce to idzie kto boi to idzie spac wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich

  Odpowiedz
 • 31 grudnia 2021 o 09:26
  Permalink

  Mam pytanie,czy Pan burmistrz bierze odpowiedzialności za zachowanie na covid sylwestrowiczów?Elektorat jest wdzięczny.Dziękujemy,już nie trzeba się bać…

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2021 o 19:24
  Permalink

  Burmistrz się bawi ……..
  a mieszkańcy Sędziszowa i osoby przejeżdżający przez miasto kręcą piruety na śliskich chodnikach i drogach gdy trochę popada …….
  To trochę mniej przyjemna zabawa ……
  Przecież tutaj można się pokazać i zabłysnąć w necie !!!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.