Orzech promocje

Dzięki reakcji świadka, policjanci zatrzymali pijanego 38-latka

Wzorową postawą wykazał się świadek, którego zgłoszenie przyczyniło się do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy skody. 38-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscowości Ostrów. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, poniesie także odpowiedzialność przed sądem.

Wczoraj, dzięki postawie jednego z uczestników ruchu drogowego, funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Po godz. 16, świadek, jadąc drogą wojewódzką nr 986 w miejscowości Rzochów, zauważył kierowcę skody, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. O zaistniałej sytuacji powiadomieni zostali policjanci.

Dzięki informacji przekazanej przez osobę zgłaszającą, na jednym z parkingów w miejscowości Ostrów, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego skodą. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. 38-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Wkrótce mężczyzna poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Policjanci apelują, aby reagować na niebezpiecznie zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić funkcjonariuszy o takim fakcie, dzwoniąc na numer alarmowy 112 . Policjanci sprawdzą każdy taki sygnał.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

Brawo. Zlinczować pijaczyne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x