Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

„Trio KET” wraca z Mistrzostw Świata w Baku z podniesionymi głowami [VIDEO]

Trójka utalentowanych akrobatek z Ropczyc po udanych występach wraca z Mistrzostw Świata w stolicy Azerbejdżanu.
O krok od finału w Baku

O Kamili, Emilii i Tosi (stąd „KET” w nazwie) pisaliśmy już nieraz. O wyjeździe dziewczyn pisaliśmy TUTAJ a o ich pierwszym występie TUTAJ. Debiut dziewczyn na tego typu dużej imprezie okazał się udany, jednak po błędzie podczas lądowania w układzie dynamicznym i odrobieniu straty nazajutrz w układzie statycznym, ostatecznie nie udało się dziewczynom zameldować w finale Mistrzostw Świata w Azerbejdżanie.

Jak możemy przeczytać na Fanpage Akrobatyki Ropczyce na portalu Facebook:

(…) Pokazały na co je stać, odrobiły stratę niestety to nie wystarczyło aby zakwalifikować się do finału. Był to debiut trójki w składzie Antonina Dłużeń, Emilia Królikowska i Kamila Bizoń w tak ważnej imprezie. Mamy nadzieję, że nie ostatni (…).

Wielki sukces

Z pewnością jednak sam udział w imprezie na szczeblu międzynarodowym to spory sukces Kamili Bizoń, Emilii Królikowskiej i Antoniny Dłużeń – trzech wspaniałych dziewczyn, godnie reprezentujących Klub Sportowy Akrobatyka Ropczyce, które w narodowych barwach rozsławiają nie tylko Ropczyce i powiat, lecz także Polskę na arenie światowej. To oczywiście zasługa ciężkich treningów pod czujnym okiem trenerki, Pani Reginy Małek, ale także pracy całego sztabu trenerskiego oraz wszystkich tych, którzy wspierają „Trio KET”.

Życzymy jeszcze niejednego udziału w takich imprezach sportowych i gradu medali! Brawo, Dziewczyny!

Poniżej prezentujemy występy Trio KET na Mistrzostwach Świata:

fot. fb Akrobatyka Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x