Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

POLICJANCI POMOGLI RANNEMU MĘŻCZYŹNIE

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim patrolując miejscowość Nockowa, zauważyli leżącego w rowie rannego rowerzystę. Natychmiast udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Nieprzytomny 47-latek został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj o godz. 12.35 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim patrolując miejscowość Nockowa, zauważyli na chodniku przewrócony rower. Obok niego, przy ogrodzeniu jednej z posesji leżał nieprzytomny mężczyzna. Policjanci natychmiast udzielili pomocy pokrzywdzonemu, który doznał urazu głowy.

Funkcjonariusze, korzystając z wyposażenia apteczki radiowozu, opatrzyli krwawiącą ranę i ułożyli poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Mundurowi do czasu przyjazdu, wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego cały czas monitorowali funkcje życiowe nieprzytomnego mężczyzny.

47-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce, został przewieziony do szpitala. Teraz policjanci na podstawie zebranych śladów szczegółowo będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x