Orzech promocje

ŚWIADKOWIE UDAREMNILI JAZDĘ NIETRZEŹWEJ KIERUJĄCEJ

Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie kierująca mercedesem, która dzięki zdecydowanej reakcji świadków, została wyeliminowana z ruchu. 36-latka jechała drogą krajową nr 94, wykonując niebezpieczne manewry, czym stwarzała zagrożenie w ruchu drogowym. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

W czwartek, przed północą, czwórka młodych ludzi, podróżująca drogą krajową nr 94, w miejscowości Sędziszów Małopolski zauważyła mercedesa, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Kobieta, siedząca za kierownicą auta, wykonywała niebezpieczne manewry na drodze. Świadkowie zatrzymali mercedesa w miejscowości Olchowa. Kierująca nie chciała jednak zakończyć swojej jazdy i po chwili ruszyła z miejsca. Świadkowie kontynuowali jazdę za nią i po przejechaniu około 2 km, ponownie ją zatrzymali. Jednak i tym razem, kobieta nie miała zamiaru zakończyć jazdy i wjechała w polną drogę. Świadkowie ruszyli za nią. Po przejechaniu kilkuset metrów, kobieta porzuciła pojazd i zaczęła uciekać pieszo. Szybko została ujęta przez dwóch świadków.

Jeden z interweniujących mężczyzn powiadomił Policję. Jak się okazało, 36-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Grozi jej wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jbpis
jbpis
1 rok temu

kuzwa dozywocie za jazde po pijaku powinni dawac jak nic

1
0
Would love your thoughts, please comment.x