Orzech promocje

Szkoła z Niedźwiady bierze udział w ogólnopolskim konkursie – zagłosuj !

Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie bierze udział w ogólnopolskim konkursie. Każdy może pomóć oddając głos. Szczegóły konkursu i sposobu głosowania w treści aeplu przygotowanego przez szkołę:

Prosimy o głosy! 👍⛹️🚴Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej bierze udział w największym sportowym konkursie dla szkół pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki – Pho3nix Active School.

Walczymy o dofinansowanie na sprzęt sportowy i warsztaty sportowe dla uczniów naszej szkoły. Warunkiem jest oddanie głosu na nasz film , który prezentuje inicjatywy sportowe w wykonaniu naszych uczniów i nauczycieli. Prosimy o oddanie głosu 👍https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/…

Wystarczy wpisać swojego maila, wysłać i potwierdzić na skrzynce mailowej, klikając na przysłany link.Bez potwierdzenia na mailu głos się nie liczy. Głosujemy do 7 czerwca!

Kilkuminutowy film z olimpiady i zmagań sportowych uczniów można obejrzeć też na FB szkoły TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Superowa szkola.

Xxxxx
Xxxxx
1 rok temu

Szkoła nr 2 w Brzezinach też bierze udział i prosi o glosy

2
0
Would love your thoughts, please comment.x