Orzech promocje

Dlaczego będę wszystkim polecała dietę pudełkową?

Moja przygoda z dietą pudełkową zaczęła się kilka miesięcy temu. Początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona. Spowodowane było to moimi poprzednimi doświadczeniami z dietami. Niektóre z nich miały dziwne nazwy, były bardziej lub mniej restrykcyjne. Część z nich nie przysłużyła się mojemu zdrowiu. Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez diety pudełkowej i będę zachęcać każdego, by sam się o tym przekonał.

Co to jest dieta pudełkowa?

Pamiętam mój zachwyt, gdy po raz pierwszy zetknęłam się z jedzeniem pudełkowym. Podpatrzyłam je u jednej z moich koleżanek z pracy. Powiedziała: ,,pora na obiad” i wyciągnęła zafoliowane plastikowe opakowanie. W środku zobaczyłam kawałek pieczonego mięsa w sosie, ryż i mix kolorowych warzyw. Automatycznie zrobiłam się głodna.

Zaczęłam przeglądać ogłoszenia w sieci. Dowiedziałam się, że dieta pudełkowa to nie tylko przygotowany wcześniej, zwyczajny posiłek na wynos. To starannie dobrane, w zależności od trybu, stylu życia i stanu zdrowia oraz przetworzone składniki. Składają się na określone diety, na przykład te przeznaczone dla sportowców lub dla osób takich jak ja, które nie tolerują laktozy. Mało tego, decydując się na jedną z nich, miałam wybór co do jej kaloryczności. Spodobało mi się, że zawierała kilka posiłków, dzięki czemu mogłam sobie zapewnić wyżywienie na cały dzień. Tak zaczęła się moja przygoda z cateringiem dietetycznym.

Jakie są zalety diety pudełkowej?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Bardzo szybko przekonałam się o słuszności mojej decyzji. Główną zaletą cateringu pudełkowego jest oszczędność czasu, a jak to mówią ,,czas to pieniądz”. Nie musiałam spędzać godzin na wyszukiwaniu zdrowych, niskokalorycznych przepisów, na liczeniu kalorii poszczególnych składników i zastanawianiu się, czy mimo to, dostarczam mojemu organizmowi odpowiednią dawkę wartości odżywczych i czy produkty, które wybrałam są dobre jakościowo. Od tej chwili wyręcza mnie w tym catering dietetyczny Pleszew z dostawą. Ograniczyłam długie wizyty w markecie, tkwienie w kolejkach do minimum. Dzięki temu rozwiązałam również problem nieplanowanych wydatków, które towarzyszyły mi każdej wizycie w sklepie (kupowanie na zapas). Nie musiałam już nosić ciężkich zakupów do domu. Pracownicy firmy cateringowej sami dostarczali mi zapas pudełek na cały dzień – nie musiałam nawet być w tym czasie w domu! To kolejna, niewątpliwa zaleta diety pudełkowej z dostawą. Dodatkowy czas spożytkowałam na rozwój zawodowy, odkrycie nowych pasji, co w przyszłości zapewni mi dodatkowe źródło dochodu.

Skuteczność

Zdaję sobie sprawę ze swoich możliwości i ograniczeń. Lubię gotować. Wiem za to, że nie jestem dietetykiem i nie byłabym w stanie skomponować takiej ilości różnorodnych, zdrowych posiłków, jakie zyskuję dzięki diecie pudełkowej. Do tego dietetycznych. Kilka miesięcy diety utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Dania i poszczególne składniki nie powtarzały się tak często, jak to się działo w przypadku samodzielnego przygotowywania przeze mnie posiłków. Mało tego, wśród nich znajdywały się dietetyczne desery, koktajle, co za każdym razem stanowiło dla mnie miłą niespodziankę. Wszystkie dania były estetyczne, do dziś spotykam się czasem z pytaniami ze strony rodziny i znajomych o nazwy tych potraw. Dzięki temu jedzenie stało się dla mnie przyjemnością, nauczyłam się celebrować te chwile. Przestało mi się również kojarzyć z poczuciem winy. Dlaczego? Dzięki diecie pudełkowej osiągnęłam swój cel – zrzuciłam kilka zbędnych kilogramów i utrzymałam ten stan.

Artykuł sponsorowany

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
R
R
1 rok temu

Nachalna reklama. A chudnięcie jest niezwykle proste – wystarczy nie jeść. Takie to proste.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x