Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Uwaga zamknięta główna ulica w Ropczycach

Władze Miasta i Gminy Ropczyce poinformowały o utrudnieniach w najbliższych dniach w centrum miasta. Poniżej treść komunikatu:

W związku z pracami mającymi na celu usunięcie awarii kanalizacji sanitarnej pod ulicą Grunwaldzką w Ropczycach wykonywanymi przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, informujemy, że w dniach 30 oraz 31 sierpnia nastąpi zamknięcie ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Ks. Jana Zwierza do ul. Krakowskiej.

Objazdy wyznaczono ul. Krakowską, odcinkiem ul. Króla Kazimierza, ul. Św. Barbary i ul. Ks. Jana Zwierza. Ze względu na utrudnienia związane z trwającą rewitalizacją ulic w centrum Ropczyc zalecamy kierowcom korzystanie z drogi objazdowej prowadzącej ul. Kolejową oraz ul. Św. Barbary i ul. Ks. Jana Zwierza lub ul. 3-go Maja i obwodnicą Ropczyc.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin zamknięcia może ulec zmianie o czym poinformujemy. Za utrudnienia przepraszamy.

3 komentarze na temat “Uwaga zamknięta główna ulica w Ropczycach

 • 29 sierpnia 2022 o 19:03
  Permalink

  kiedy miasto Ropczyce zrobi coś z niekończącym się remontem najbardziej szpecącego budynku w samym centrum, który to właśnie przedstawiony jest na fotografii ilustrującej ten artykuł?

  Odpowiedz
 • 29 sierpnia 2022 o 12:31
  Permalink

  Rok szkolny się zaczyna to trzeba rozpoczynać powoli remonty i zamykać ulice.
  Czy kiedykolwiek się to zmieni w naszym powiecie?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *