CERTUS rozliczymy twój PIT

Magia Świąt w Wielopolu Skrzyńskim: Muzyczne Jasełka i Koncert Kolęd

W dniu 14 stycznia 2024 roku Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim przeniósł lokalną społeczność w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia, prezentując muzyczne jasełka pt. “Grajmy Panu”. Wydarzenie to było nie tylko artystycznym wyrazem, ale także okazją do rodzinnej zabawy i wspólnego przeżywania atmosfery świątecznej.

Na scenie zabłysnął Zespół Wokalno-Instrumentalny AKORD, który podarował widzom niezapomniane chwile. Występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a na widowni można było dostrzec całe rodziny, zjednoczone magią świątecznej muzyki i przedstawienia. “Grajmy Panu” to nie tylko koncert, to spotkanie, które wniosło do serc uczestników radość i ciepło świątecznej wspólnoty.

Wieczorem tego samego dnia, w Gminnym Ośrodku Kultury, odbył się również Koncert Kolęd i Pastorałek pt. “Jak w Betlejem”. To wydarzenie było organizowane przez KSM działające przy parafii pw. NMP Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim. Grupa zaserwowała publiczności nie tylko tradycyjne kolędy, ale również wyjątkowe utwory, takie jak “Pastorałka Prosto z Nieba” czy “Kolęda o ludzkim zrozumieniu”. Koncert ten miał swój niepowtarzalny klimat, niosąc ze sobą głębokie emocje i radość świąt. Atmosfera tego wyjątkowego wieczoru była tak magiczna, że bisy wydawały się naturalnym przedłużeniem koncertu.

zdjęcia GOKiW w Wielopolu Skrzyńskim

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x