Orzech promocje

Nowy Rozdział dla Ropczyc: Kazimierz Moskal Wybrany Burmistrzem

W wyborach na burmistrza Ropczyc doszło do zmiany przywództwa po 18 latach rządów Bolesława Bujaka. Kazimierz Moskal, reprezentujący Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, został wybrany na nowego burmistrza, zdobywając 50,31% głosów i pokonując dotychczasowego burmistrza, Bolesława Bujaka z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd i Gospodarka – Porozumienie, który uzyskał 49,69% poparcia.

Różnica głosów między kandydatami wyniosła zaledwie 72 głosy, co świadczy o dużym zaangażowaniu i mobilizacji wyborców po obu stronach.

Wybór Kazimierza Moskala na burmistrza Ropczyc to nie tylko sygnał zmiany politycznej, ale także początek nowego rozdziału dla miasta, które oczekuje realizacji obietnic wyborczych skupionych na rozwoju, bezpieczeństwie i wsparciu dla rodziny.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Społecznik z Ropczyc
Społecznik z Ropczyc
3 miesięcy temu

Brawo Panie Moskal wkońcu po tylu latach jakaś zmiana dla tego miasta, mam nadzieję że na lepsze. Proponuję jako pierwsze decyzje zająć się spółkami należacymi do miasta a raczej koleśami z partii Pana Bujaka oraz byłymi Radnymi, którzy pracują w tych właśnie spułkach min. TBS. i inne. Należałoby sprawdzić czy aby nie pracują tam tylko dlatego że należą do partii SIG i na jakich zasadach zostali zatrudnieni, czy były przeprowadzone konkursy oraz jakie mają kwalifikacje? Powodzenia

Ala z Ropczyc
Ala z Ropczyc
3 miesięcy temu

W koncu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ! Gratulacje :):):):)

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Miasto oczekuje realizacji obietnic i że nowy burmistrz nie obsadzi stanowisk skompromitowanymi już działaczami PiSu

Sławomir
Sławomir
3 miesięcy temu

Bardzo dobrze, trzeba trochę,, przewietrzyc,, w tych urzędach

4
0
Would love your thoughts, please comment.x