Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Padło aż 5 goli! Świetne widowisko. Błękitni Ropczyce wygrywają 3:2

W dniu dzisiejszym odbył się mecz pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a KS Piastem Tuczempy, który zarazem rozpoczął obchody Dni Ziemi Ropczyckiej.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Ropczycach. Padło, aż 5 goli – świetne widowisko!

Pierwszego gola zdobyli gospodarze, bramkę strzelił Hubert Siepierski w 13 minucie spotkania. Błękitni pierwszym golem cieszyli się do 31 minut meczu wtedy także padła bramka wyrównująca dla Piasta Tuczempy a 4 minut później kolejna. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się z wynikiem 1 – 2 dla gości KS Piast Tuczempy.

W 61 minucie spotkania Błękitni Ropczyce doprowadzają do remisu, gola strzela Mariusz Wiktor wyrównując tym samy 2 – 2. Wisienką na torcie dla Błękitnych Ropczyce był strzelony gol w 72 minucie przez Huberta Siepierskiego, tym samy gospodarze Wygrali mecz z wynikiem 3 – 2. Panowie GRATULUJEMY zwycięstwa.