Daniel Obajtek

Nie potrzebujesz? – przekaż na cel charytatywny ! NOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

Kilka dni temu na portalu społecznościowym FACEBOOK pojawiła się nowa grupa Nie potrzebujesz? – przekaż na cel charytatywny ! Grupa została założona przez mieszkanki naszego powiatu, a jej cel jest szczytny – dlatego o tym piszemy.

Co to za grupa?

Grupa ma na celu sprzedaż produktów, których już nie potrzebujemy, a cały zysk z transakcji zostaje przekazany na zbiórki charytatywne. Pomyśl ile niepotrzebnych już rzeczy, ubrań masz w domu. Zajmują miejsce w szafie, na strychu. A może by tak zrobić z tym porządek i przy okazji pomóc innym. Pomyśl o matkach, które zbierają każdą złotówkę na leczenie swojego dziecka.. a Ty możesz im w tym pomóc. Za pomocą tej grupy możesz wystawić na sprzedaż swoje przedmioty – za rozsądną, niewielką kwotę – a kwota z ich sprzedaży bezpośrednio trafi na wybraną przez ciebie zbiórkę. – taki opis można przeczytać na grupie.

Kto na tym zyskuje?

Odpowiedź jest prosta ZYSKUJĄ WSZYSCY ! Przede wszystkim zyskują te wszystkie osoby, dzieci, które zbierają każdy grosz na swoje leczenie. Zyskują Ci, którzy wystawiają produkty – zrobią sobie miejsce w domu, ich przedmioty dostaną drugie życie i dołożą w ten sposób cegiełkę do zbiórki charytatywnej. No i oczywiście zyskują również Ci, którzy kupują – za niewielką kwotę mogą kupić sobie to co się im podoba, co się przyda, a tym samym wpłacą jakąś kwotę na leczenie chorej osoby.

Do grupy może należeć każdy. Zachęcamy do przyłączenia się.Więcej szczegółów, jak dokładnie to działa, co można wystawić, komu pomóc? – dowiecie się już na samej grupie.

Link do grupy. https://www.facebook.com/groups/1448792001997752

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Nie mam fb, nigdy nie miałem i nigdy miał nie będę.

ZEN
ZEN
3 lat temu

Co czwartek w Sezdiszowie jezdzi samochod i bez problemu oddaje prawie kazdy dom na mojej ulicy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x