Orech promocje

Już wkrótce II edycja turnieju Minecraft BedWars. Trwają zapisy!

Pierwszy turniej e-sportu o Puchar Wójta Gminy Ostrów miał miejsce w 2019 roku w Skrzyszowie, zaś tegoroczne rozgrywki Minecraft BedWars będą się odbywać w domach – w trybie Online.

Organizatorem wydarzenia jest  Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce, które oprócz zmagań drużyn (transmitowanych na żywo na ich fanpage – Facebooku) przygotowali mnóstwo innych atrakcji, by oderwać od rutyny pandemii.

Zapisy trwają do 21 Lutego 2021 lub do zamknięcia listy. LINIK do zapisów ➡️ TUTAJ. Nie ma wymagań wiekowych, w turnieju może wziąć udział każdy. Dla zwycięzców są przewidziane nagrody!

Rozgrywki Minecraft BedWars Online odbędą się 21 i 28 Lutego 2021.r:

  • 21.02 o godz. 12:00 rozpoczną się rozgrywki grupowe. W każdej grupie A, B, C, D są cztery drużyny, tylko dwie drużyny z każdej grupy mogą awansować do ćwierćfinału,
  • 28.02 odbędzie się FINAŁ, w którym zmierzą się 4 najlepsze drużyny.

Rozgrywki będą rozgrywane na mapie przygotowanej przez GCKiS na wersji minecrafta 1.12.2, na której będą rywalizować 4 zespoły dwuosobowe w różnych kolorach. Głównym zadaniem każdej drużyny jest zniszczenie łóżka przeciwnej drużyny i jej wyeliminowanie. Każda drużyna powinna walczyć o surowce, za które można:

  • zakupić przedmioty u handlarza,
  • ulepszyć swój ekwipunek, a co za tym idzie ochronić łóżko przed zniszczeniem przez inne drużyny.

Każdy mecz trwa 15 minut. Tryb w  jakim będzie rozgrywany cały turniej to Best of Three (Bo3), włącznie z finałem. Całe wydarzenie będzie transmitowane na  Facebooku link: https://www.facebook.com/GCKiSKamionka/ .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *