Orech promocje

ANIELSKIE SIDŁA MIŁOŚCI -powieść mieszkanki Zagorzyc

Jesienią ubiegłego roku do księgarni trafiła książka napisana przez mieszkanę naszego powiatu – Ewelinę z Zagorzyc. Autorka wydała swoją powieść pod pseudonimem artystycznym Evelyn Core.

,,Nadmorska miejscowość, Polska. Osamotniona po tragicznej śmierci matki i porzucona przez chłopaka młoda, utalentowana malarka Arnika Wicks zostaje zauważona przez przebywającego na krótkich wakacjach frontmana rozchwytywanego zespołu rockowego Willa Evila. Chłopak pragnie uciec od zgiełku wielkiego miasta, paparazzich, fanek, nieudanego związku, a przede wszystkim od pułapki popularności.Pewnego wieczoru wydaje mu się, że w oknie sąsiedniego domu widzi twarz pogrążonego w smutku anioła – tajemniczą dziewczynę skrywającą się za czarną grzywką. Ich spojrzenia na ułamek sekundy krzyżują się i choć jeszcze sami tego nie wiedzą, między nimi rodzi się uczucie.Zawiść i niebezpieczeństwo czają się na każdym kroku. Czy Arnice uda się dociec prawdy o Willu i odzyskać miłość swojego życia? ,,Anielskie sidła miłości” to opowieść o miłości, intrydze, poszukiwaniu siebie i o prawdziwej przyjaźni. „

Tak książkę opisuje wydawnictwo Poligraf, dzięki któremu młodej pisarce udało się wydać książkę. Evelyn Core w wywiadzie dla TV Sędziszów Młp. opowiadała, że brała udział w konkursie organizowanym przez Poligraf i otrzymała wyróżnienie. Dzięki temu mogła liczyć na reklamę swojej powieści. Za wydanie książki zapłaciła sama, ale jak twierdzi jej marzeniem było wydać choć jeden z utworów, które napisała. Jako nastolatka tworzyła już m.in pamiętnik, wiersze i opowieści, historie takie jak ,,Anielskie sidła miłości”.

Pseudonim – Evelyn Core – pojawił się wcześniej i nie jest związany tylko z wydaną książką. Autorka prowadzi również swój kanał na YouToube, na którym mówi m.in. o subkulturze EMO. Burmistrz Sędziszowa Młp. złożył gratulacje młodej pisarce w związku z wydaną książką.

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością pani Eweliny. ,,Anielskie sidła miłości” to być może początek wielkiej kariery.

TUTAJ całość wywiadu w TV Sędziszów Młp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *