Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Błękitni skończyli pucharową przygodę

Piłkarze Błękitnych Ropczyce na ćwierćfinale Podokręgów Rzeszów-Dębica skończyli przygodę z Pucharem Polski 2020/21. Ulegli rywalowi z tego samego ligowego szczebla, zespołowi Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Przekładany parę razy pucharowy pojedynek Błękitnych z Sokołem rozegrano wreszcie w trzecią środę kwietnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w podmieleckiej Woli Chorzelowskiej.

Kolbuszowianie zwyciężyli 3-2 (3-1) awansując tym samym do półfinału, w którym zmierzą się trzecioligową Wisłoką Dębica.

Zespół znad Nilu niedługo po rozpoczęciu trzeciego kwadransa przed przerwą wygrywał już 3-0. Ropczycanie nie pasowali. Na 7 minut przed przerwą gola zdobył Dawid Zawiślak.

20 minut po zmianie stron, drugą bramkę dla ekipy trenera Łukasza Chmury strzelił Hubert Siepierski.
Więcej bramek nie padło i ropczycka drużyna “rozstała” się z pucharowymi grami.

źródło zdjęcia: fb Błękitni Ropczyce