Orech promocje

KIEROWAŁA OPLEM MAJAC BLISKO 3 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Prawie 3 promile alkoholu miała w organizmie 24-letnia kierująca osobowym oplem. Dodatkowo wsiadła za kierownicę mając zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kobieta został zatrzymana do kontroli drogowej w sobotę w Ropczycach. Teraz czeka ją odpowiedzialność przed sądem.

W sobotę, funkcjonariusze ropczyckiej komendy, po godz. 23 podczas patrolu drogi krajowej nr 94 w Ropczycach zwrócili uwagę na jadącego całą szerokością jezdni opla. Sposób jazdy kierującej wskazywał, że może ona znajdować się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę do kontroli.

Ich podejrzenia były słuszne. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie 24-letniej kierującej. Dodatkowo po sprawdzeniu danych w policyjnej bazie, okazało się, że posiada ona zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje od 2019 r.

Pojazd trafił na parking policyjny, a 24-latka została doprowadzona do izby wytrzeźwień. Wkrótce za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pomimo obowiązującego zakazu odpowie przed sądem.

źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “KIEROWAŁA OPLEM MAJAC BLISKO 3 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.