Orzech promocje

Bardzo ślisko na drogach! Są utrudnienia

W poniedziałkowe popołudnie na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Wszystko przez złe warunki atmosferyczne m.in. opady śniegu i śliską nawierzchnie. Niestety część kierowców nie dostosowała prędkości do panujących warunków.

Jak informuje oficer prasowy KPP w Ropczycach ,,Jest wiele utrudnień w ruchu, wiele dróg jest nieprzejezdnych i odnotowujemy znaczną ilość kolizji. Policja apeluje o ostrożną jazdę i dostosowanie techniki do warunków na drodze.

Utrudnienia w ruchu pojawiły się między innymi na drogach w:

  • Sędziszowie Młp. – korek na drodze krajowej nr 94 , zablokowany wiadukt;
  • Gliniku
  • Wielopolu Skrzyńskim
  • Olimpowie
  • Krzywej
  • Iwierzycach
  • Kozodrzy
  • Okoninie

O kolejnych będziemy was informować na bieżąco. Jeśli jesteście świadkami kolizji czy utrudnień napiszcie do nas. Poniżej kilka zdjęć z aktualnej sytuacji na drogach.

Jak informuje jedna z czytelniczek: z Rzeszowa do Ropczyc autobus jechał 3 godziny. Po drodze co kawałek stały tiry które nie były w stanie jechać...

film: Arkadiusz Kosydar KOS-FILM

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mietek
mietek
2 lat temu

Problem jest taki że większośc ulic w Sędziszowie i okolicy to drogi powiatowe za które nie odpowiada Burmistrz tylko Starosta

Anita
Anita
2 lat temu

Droga z Sędziszowa do Zagorzyc Dolnych super śliska, jazda na lodzie.Cud że dojechałam po dwóch godzinach do domu bez kolizji lub wylądowaniu w rowie. Jak zwykle drogowcy zaskoczeni, pozdrawiam ich serdecznie.

KrajzegaSiekierowatomata
KrajzegaSiekierowatomata
2 lat temu

Bravissimo Sir Kmieć,

chciałeś pan mieć zjazd w mieście masz pan,
chciałeś mieć pan więcej terenów masz je pan,
chciałeś mieć pan więcej mieszkańców masz ich pan,
chciałeś mieć pan większe możliwości masz je pan,
Masz pan drogę prowadzącą do autostrady i nie potrafisz pan utrzymać ​jej w należytym porządku.
Uzupełniasz pan ubytki jakimiś odpadami i wydajesz pan pieniążki zamiast to zrobic porządnie przyszłościowo dla nowych i obecnych Przedsiębiorców. Drogi serwisowe wzdłuż trasy a4 do cukrowni otonażował pan je zamiast poszerzyć i zrobić to jak trzeba tak aby ruch tonażowy nie szedł przez okoliczne miejscowowci.
Radni osiedla zamiast proponować takie postulaty chyba myślą o zielonych migdałach – podwyżkach dla was…
​Liczne ubytki w poboczach, brak chodnika przez całą miejscowość! Pamiętamy zadeklarowałeś się, że zrobisz go – pomalutku czas mija a tu ani widu ani słychu; można rzecz: “dobrze że poprzedni burmistrz przewidział, że pan nic w tym temacie nie zrobi”.
Droga sparaliżowana przez około 50min.

Kamil S.
Kamil S.
2 lat temu

wez człowieku się puknij w tą część ciała co ci wystaje z szyi…. Wszystko wina burmistrza nawet to że śnieg nagle spadł. Tym bardziej że zaraz wyjechały piaskarki i sprawa była ogarnięta. Niedzielni kierowcy płacz

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Kamil S.

Inaczej będziesz mówił jak karetka nie dojedzie do Twojej mamy, albo z rana nie dasz rady wyjechać do pracy. Zrozum to, że za odśnieżanie firmy wyłonione w przetargach dostają kasę. Czy Ty jak pracujesz źle, albo coś zrobisz źle to nikt Ci kasy nie potrąci? Tutaj wszyscy po kolei dali ciała!

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Kamil S.

Gdzie te piaskarki???

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Najważniejsze, że się rynek świeci… A poza tym, Sędziszów już niedługo będzie swiecącą stolicą… a ten lód to nawet taki połysk daje

7
0
Would love your thoughts, please comment.x