Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Podsumowanie pracy KPP w Ropczycach i przekazanie nowych pojazdów

Wczoraj, tj. 16 lutego, w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyła się odprawa służbowa, która miała na celu podsumowanie pracy Policji w powiecie ropczycko-sędziszowskim w minionym 2022 roku. Funkcjonariuszom zostały również oficjalnie przekazane nowe pojazdy.

W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, kierownictwo komendy oraz zaproszeni goście. Omówione zostały zagadnienia kryminalne, prewencyjne i logistyczne zrealizowane w minionym roku. Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach  zaprezentował wyniki pracy ropczyckiej Policji w 2022 rok. Przedstawił także priorytety oraz zadania przewidziane dla policjantów w bieżącym roku. Komendant podziękował także przedstawicielom władz samorządowych i instytucjom za codzienną współpracę z ropczycką jednostką, a także za wsparcie, również to finansowe. W trakcie spotkania uczestnicy zgłosili sprawy, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań mających na celu wyeliminowywanie występujących zagrożeń.

Nowe pojazdy dla KPP w Ropczycach

Przed odprawą odbyło się oficjalne przekazanie ropczyckim funkcjonariuszom dwóch nowych pojazdów. Zakup został sfinansowany przy wsparciu finansowym samorządów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Zakupione auta posiadają dobre parametry techniczne oraz są wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających ich użytkownikom bezpieczeństwo.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fajny gość
Fajny gość
1 rok temu

Policja ma tyle długów ze szkoda gadać. Firmy które robią prace remontowe w tych komisariatach wystawiają fakturę a na płatność czekają miesiącami, nie chcą dzwonić i się upominać bo jak tak by zrobili to faktura pójdzie na sam dół. Także zadłużeni na potęgę to jeszcze nowe auta dla nich są dofinansowane z przychodów gminy etc. Nie stać na nowe to remontować stare i jeździć dalej a tym starym też nic nie brakuje, poszanować tylko.

gosc
gosc
1 rok temu

Przynajmniej raz cos Ropczyce dołożyły

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  gosc

Co chwilę cos dokładają. O innych gminach jakoś nie słychać. Wielopole coś dołożyło kiedyś. Tyko jak coś się dzieje w tych przysiółkach i pipidówach to policja jeździ z Ropczyc

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

A dlaczego Sędziszów ma dokładać do Ropczyckiej milicji(bo inaczej ich nie można nazwać)? Sędziszów ma swoją Policję

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Widać, że się na niczym nie znasz a wypowiadasz i bijesz pianę…

U2
U2
1 rok temu

W Sędziszowie był bryfing

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  U2

jak zawsze

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Może niech pochwalą się tutaj wszystkie samorządy jak dofinansowywały ropczycką Komendę Powiatową?????? Ropczyce dołożyły 50 tysięcy na nowego SUVa! A Sędziszów ile? Wielopole? Ostrów? Iwierzyce? NO CZEKAMY, POCHWALCIE SIĘ!

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

oj nie pęknij z dumy!

Katamita proboszcza
Katamita proboszcza
1 rok temu

Będą mieli w czym spać jak do tej pory

10
0
Would love your thoughts, please comment.x