Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Rega MX Team – Mistrzowska Jazda w Sezonie Pełnym Emocji i Adrenaliny

Powiat ropczycko-sędziszowski ma powody do dumy – lokalna drużyna motocrossowa, Rega MX Team, zakończyła sezon z imponującymi osiągnięciami na polskiej arenie Enduro i Cross Country. Przyjrzyjmy się bliżej sukcesom poszczególnych członków zespołu.


Waldemar Królikowski zdobył tytuł Drugiego Wicemistrza Polski w Enduro w klasie Master, pokazując niezłomną determinację i doświadczenie.

Jego syn, Karol Królikowski, to prawdziwa gwiazda wśród młodych talentów – zdobył Mistrzostwo Polski w Cross Country w klasie Junior i Mistrzostwo Polski Enduro w klasie Junior, wykazując się znakomitą techniką i szybkością.

Dawid Babicz zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie E1. Jego umiejętności i determinacja zaprowadziły go również do zdobycia tytułu V-ice Mistrza Polski Enduro Overroll. Na arenie międzynarodowej, Dawid Babicz wykazał się równie imponującymi osiągnięciami, zdobywając V-ice Mistrzostwo Europy w klasie Junior. Jego wyniki świadczą o jego talentach i potencjale na przyszłe sukcesy.

Krzysztof Łodej zaimponował, zdobywając Mistrzostwo Pucharu Polski w klasie E1, potwierdzając swój talent i umiejętności.

Jacek Roman, mistrzowsko radząc sobie w klasie Master, zdobył Mistrzostwo Polski Enduro, dodając kolejny laur do kolekcji zespołu.

Marcin Kaczorowski pokazał swoją wartość, zdobywając tytuł Wicemistrza Polski Cross country w klasie junior 85.

Maciej Więckowski stanął na najwyższym stopniu podium w klasach E2/E3 oraz w klasyfikacji Overroll, zdobywając Mistrzostwo Polski Enduro i potwierdzając swoją dominację.

Hubert Żbikowski, drugi Wicemistrz Polski Enduro w klasie junior, również wykazał się wybitnymi umiejętnościami.

Dawid Borgosz, zdobywając tytuł Wicemistrza Pucharu Polski w klasie junior, pokazał swój potencjał i aspiracje na przyszłe sukcesy.

Bartłomiej Hamerlak triumfował w klasie Master Pucharu Polski, dodając kolejny złoty medal do dorobku zespołu.

Na koniec, warto wspomnieć, że Rega MX Team jako klub, zdobył tytuł Klubowego Wicemistrza Polski Enduro oraz Klubowego Wicemistrza Polski Cross Country, co jest świadectwem ich wspólnego zaangażowania, pasji i umiejętności.

Podsumowując, sezon 2023 był dla Rega MX Team czasem osiągnięć, potwierdzających ich pozycję w czołówce polskiego motocrossu. Gratulacje dla wszystkich członków zespołu i życzenia dalszych sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x