Orzech promocje

Zablokowana autostrada A4 w Boreczku

Dziś po godzinie 7. doszło do zdarzenia drogowego na autostradzie A4 na wyskości miejscowości Boreczek. Prawdopodobnie samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Pas w kierunku Krakowa jest zablokowany. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA

Kierujący samochodem ciężarowym iveco, jadąc w kierunku Krakowa, w wyniku odpadnięcia kół napędowych ciężarówki, uderzył w bariery, a następnie pojazd przewrócił się na bok i zablokował całą autostradę (dwa pasy w kierunku Krakowa-przyp.red.). Kierujący obywatel Serbii, trzeźwy. Dostał obrażeń i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Rzeszowie. – przekazał asp. szt.  Łukasz Pietrucha z KPP w Ropczycach.

Informacja z godziny 12. : nadal utrudnienia na A4. Na miejscu zorganizowano objazd poprzez zamknięcie ruchu w kierunku Krakowa na węźle A4 Zachód i przekierowanie ruchu na DK 94. Ruch w kierunku Rzeszowa odbywa się bez utrudnień. Na miejscu działa sprzęt ciężki, holownik i PSP Ropczyce. Wykonywane są czynności procesowe. Narazie odcinek autostrady jest zamknięty.– dodał Rzecznik.

zdjęcia nadesłane przez Czytelników

zdjęcia OSP Czarna Sędziszowska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x