Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Lubisz grać w siatkówkę? – weź udział w charytatywnym turnieju amatorów

Ruszyły zapisy na II Charytatywny Turniej Siatkówki ,,Gramy dla Natalki”. W Szkole Podstawowej im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie rozgrany zostanie turniej charytatywny dla Natalki Pociask – córki absolwenta szkoły.

Pierwszy turniej został rozegrany rok temu. Pisaliśmy o nim TUTAJ. Natalka wymaga jednak stałego leczenia. Informacje o Natalce ze strony zbiórki.

Natalka przyszła na świat, niosąc ze sobą wyzwanie w postaci wrodzonej toksoplazmozy, która spowodowała komplikacje takie jak wodogłowie, padaczka, zapalenie siatkówki obu oczu oraz liczne zwapnienia mózgu. Pierwsze sześć miesięcy swojego życia spędziła w szpitalu, przechodząc przez sześć operacji neurologicznych, które były niezbędne do uratowania jej życia. Jej rozwój ruchowy jest ograniczony, ponieważ zmaga się ze wzmożonym napięciem mięśniowym oraz niedowładem czterokończynowym. Dzień po dniu, życie Natalki koncentruje się na różnych zajęciach i terapiach: terapia Vojty, NDT Bobath, logopedia, neurologopedia, terapia wzroku, manualne torowanie głosek oraz komunikacja wspomagająca AAC. Dodatkowo, Natalka potrzebuje specjalistycznego zaopatrzenia ortopedycznego i ciągłej farmakoterapii.

Z głębokości naszych serc, składamy Państwu gorącą prośbę o wsparcie finansowe, które pozwoli nam kontynuować walkę o lepszą przyszłość dla naszej ukochanej córeczki. Każdy gest wsparcia, który otrzymamy od Państwa, bezpośrednio przyczyni się do poprawy zdrowia i sprawności Natalki. Za wszystko, co zrobicie dla nas i dla niej, już teraz wyrażamy najszczersze podziękowania.
Rodzice Natalki

Zachęcamy do zapisów. Szczegóły turnieju na plakacie poniżej. Jeśli jednak chcecie wesprzeć Natalkę w inny sposób to podajemy link do zbiórki TUTAJ. Na grupie FB ruszyły także licytacje dla Natalki. Warto tam zajrzeć – Nie potrzebujesz? – przekaż na cel charytatywny !

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x