Daniel Obajtek

Orzeł Agrobiznesu wylądował w Ropczycach.
Nagrodzona Fundacja Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego

Nagroda Orzeł Agrobiznesu trafiła do Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego, która jest prowadzona przez p. Barbarę Siorek, a nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu dostał burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak – za rekomendowanie Fundacji, którą odebrał z-ca Burmistrza Marek Misiura.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 18. lipca br. w siedzibie PSL w Warszawie a organizatorem jest warszawska agencja promocyjno – wydawnicza EMS.

Fundacja zajmuje się produkcją Podkarpackich Ciasteczek, które są ręcznie robione, oparte na starej domowej recepturze. Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na budowę Domu Miłosierdzia, który będzie miejscem dla osób starszych i samotnych, gdzie będzie zapewniona dla domowników opieka medyczna ale przede wszystkim prowadzenie duchowe przez kapłana i przygotowanie do najważniejszego spotkania z Jezusem.

Ciasteczka można zakupić m.in. w lokalu gastronomicznym „Malaga Cafe” w Ropczycach. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy Fundacji Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego poprzez zakup pysznych ciasteczek.

Źródło zdjęć: aems.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x