Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Ograniczone wizyty w Starostwie. Zarządzenie Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

W związku z zagrożeniem koronawirusem, Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego wydał zarządzenie dotyczące przyjmowania interesantów w starostwie i jednostkach podległych.

W okresie od 13 marca do 31 marca 2020 roku zostało wstrzymane osobiste przyjmowanie interesantów przez Starostę, Wicestarostę, Etatowego Członka Zarządu, Przewodniczącego Rady Powiatu, Sekretarza Powiatu i Skarbnika Powiatu. Wszelkie sprawy i zapytania należy kierować drogą mailową, pocztową lub telefonicznie. 

Starosta zwraca się też z prośbą do wszystkich interesantów załatwiających sprawy bieżące w urzędzie o ograniczenie ich tylko do najpilniejszych. Wszelkich informacji można uzyskać drogą telefoniczną. 

W urzędzie należy się stosować do komunikatów związanych z higieną i bezpieczeństwem.

Źródło zdjęcia: pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] już o zarządzeniu Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego – tutaj. W gminach naszego powiatu również pojawiły się tego typu komunikaty. Władze, przede wszystkim […]

Zażenowana
Zażenowana
4 lat temu

Nieważni są ludzie, którzy przyjmują patentów od 7:30 do 15:30. Ważne, że czubek choinki, który poza spodkaniami raczej towarzyskimi nie miał dużego kontaktu z patentami “zabezpieczony”.
To wstyd i żenada!

bb
bb
4 lat temu

a to oni kogos przyjmowali ze az tak to ogłaszają

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu

lol

4
0
Would love your thoughts, please comment.x