Orech promocje

Gmina Ropczyce na razie nie planuje darmowych maseczek dla mieszkańców. Dezynfekcja miasta trwa nadal

Gmina Ropczyce na dziś nie przewiduje darmowych maseczek dla mieszkańców – poinformował nas z-ca burmistrza Marek Misiura. Dodał jednak, że władze analizują sytuację i decyzja może się w najbliższym czasie zmienić. Władze nie wykluczają, że być może zastanowią się nad grupą osób, które te maseczki można przekazać. 

Na razie gmina Ropczyce zdecydowała się na dezynfekcje miejsc publicznych, gdzie w dniu dzisiejszym odbyło się już kolejne. Dezynfekcja jest przeprowadzana w Ropczycach i będzie realizowane nadal – dodał burmistrz. 

7 komentarzy na temat “Gmina Ropczyce na razie nie planuje darmowych maseczek dla mieszkańców. Dezynfekcja miasta trwa nadal

 • 17 kwietnia 2020 o 21:17
  Permalink

  My jako Mieszkańcy mamy zrozumieć że władze tego nie czytają ? lub mają nas w … ? Pozdrawiamy mieszkańcy !

  Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2020 o 05:59
  Permalink

  Ktoś trzepie kasę na tej dezynfekcji a w czasach kryzysu to odkażone pieniążki jak znalazł. Zamiast postarać się o maski co teraz znacząco podrożały, a każdy musi mieć jak wychodzi ,to wolą puszczać procenty w powietrze

  Odpowiedz
 • 15 kwietnia 2020 o 17:10
  Permalink

  Pewnie najlepiej się zastanawiać. Najważniejsze że baner odnośnie imprezy pod koniec miesiąca wisi już dumnie nad ulicą miasta.

  Odpowiedz
  • 15 kwietnia 2020 o 21:43
   Permalink

   Czy firma wykonująca zabieg dezynfekcji z reklamą węgla na samochodzie ma jakiekolwiek doświadczenia w przeprowadzeniu dezynfekcji?

   Odpowiedz
   • 15 kwietnia 2020 o 21:48
    Permalink

    Czy jest możliwość dowiedzenia się Jakim środkiem Była przeprowadzona dezynfekcja czy jest bezpieczna dla ludzi czy ma odpowiednie pozwolenie Ministra Zdrowia ?

    Odpowiedz
  • 18 kwietnia 2020 o 23:56
   Permalink

   Nawet Ustrzyki dezynfekują. W czym masz człowieku problem?

   Odpowiedz
 • 15 kwietnia 2020 o 16:34
  Permalink

  Witam .
  Nie wytrzymam czytając to że marnują pieniądze na ” DEZYNFEKCJE ” miasta …
  Skoro COVID-19 żyje przez ok max godziny w zależności od powierzchni to ja pytam W JAKIM CELU JEST ROBIONE TO CO WIDZIMY WYŻEJ ? Przecież to jest najgłupsza rzecz na jaką można wydać pieniądze – odkażać w miejscu w którym nie ma ludzi … kto ostatnio siedział na ławkach na plantach ? kto opierał się o mur kościelny aby wylewać litry środka w powietrze ??
  Powiem Wam jak to działa : jakiś człowiek (oczywiście na pewnym stanowisku ) zarobi sporo kasy na tym bo ktoś nad nim poddał mu taki pomysł a ten raz ze wie że to bez sensu to robi to a przy okazji przytuli kilka złotych bo płyn jak wiemy tani nie jest !
  Zamiast @&##(@ odkażać np klatki schodowe gdzie ludzie muszą chodzić to ten wypuścił traktorek na miasto i wylewa płyn ( bardzo drogi ) w powietrze .
  Ludzie rządzący naszą gminą :CZY WY NIE MACIE SWOJEGO ZDANIA NA ŻADEN TEMAT !?!?!?? SŁUCHACIE JAKIEGOŚ BARANA KTÓRY WAM PODDAŁ POMYSŁ I ŚLEPO TO ROBICIE .
  JEŚLI KTOŚ Z WAS UDOWODNI MI ŻE TO MA SENS I PRZYNOSI EFEKT PODAM PUBLICZNIE SWOJE DANE I SAM ZGŁOSZĘ SIĘ NA POLICJĘ ZA OBRAZĘ ( jeśli kogoś uraziłem ) RZĄDZĄCYCH . Chciałbym zobaczyć rachunek za płyn i za pracę przy tym …

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.