Orzech promocje

Przed sędziszowskim dworcem tłumy witały prezydenta Andrzeja Dudę [ZDJĘCIA]

Dziś 10 lipca, tuż przed ciszą wyborczą prezydent Andrzej Duda odwiedził Sędziszów Młp., gdzie łączył się z nowego dworca PKP “na żywo” z programem Wydarzenia w Polsacie. Przed i po transmisji przywitał się z sympatykami, którzy tłumnie zgromadzili się przed sędziszowski dworcem. Dziś Sędziszów Młp. odwiedziła także była premier pani Beata Szydło.

Jak informuje TV Sędziszów Młp.: Sędziszów Małopolski to chyba jedno z najczęściej odwiedzanych miast na Podkarpaciu przez Andrzeja Dudę. Po raz pierwszy przyjechał tutaj w 2015, jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta, rok temu pełniąc funkcję głowy państwa odwiedził firmę Ultratech (pisaliśmy o tym TUTAJ), którą wyróżnił nagrodą gospodarczą i dzisiaj podczas wizyty na Podkarpaciu.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

Szopka katoli

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

czas zmienic nazwe miejscowosci z Sedziszów Małopolski na Ciemnogród

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

*****
***

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Pan Andrzej Duda,wybrał sie tam żeby pokazać jak wygląda ukończony dworzec pkp za Unijne pieniądze.A Ci ludzie są tak śmieszni,że brak słów.Pan Duda powinien przyjechać wcześniej,żeby pokazać jak wygłądał przed remontem.Sami bogacze z Sędziszowa i okolic sie pokazali.Żal mi tych ludzi.

Ja
Ja
4 lat temu

Czyżby pożegnalna trasa koncertowa:)

Marcin
Marcin
4 lat temu
Reply to  Ja

Miejmy nadzieję.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x