Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Działka na budowę POSTERUNKU POLICJI w Wielopolu oficjalnie przekazana

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak, podpisał akt notarialny dotyczący przekazania przez Gminę Wielopole Skrzyńskie działki, na której powstanie siedziba Posterunku Policji w Wielopolu Skrzyńskim. Reaktywacja posterunku i budowa nowego obiektu to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców. Ta inwestycja wpłynie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wielopole Skrzyńskie i poprawi warunki obsługi obywateli.

Dzisiaj w kancelarii notarialnej w Ropczycach odbyło się uroczyste podpisanie aktu notarialnego, na mocy którego przekazana została, na rzecz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, działka gminna pod budowę posterunku Policji w miejscowości Wielopole Skrzyńskie. Umowę podpisali insp. Dariusz Matusiak Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie oraz Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie. W spotkaniu uczestniczył również insp. Wojciech RakKomendant Powiatowy Policji w Ropczycach.

Po podpisaniu umowy, następnym etapem będzie przygotowanie programu inwestycji i wyłonienie projektanta.

źródło: KPP w Ropczycach

Jeden komentarz na temat “Działka na budowę POSTERUNKU POLICJI w Wielopolu oficjalnie przekazana

  • 27 stycznia 2022 o 06:22
    Permalink

    Ale zrobienia miasta z wielopola nie dopuścimy. Miasto to znaczy większe podarki pod każdym względem, wójt chce tylko jako dla siebie prestiż i dwa razy być burmistrzem a wielopole z tego nic nie będzie miało tylko większe koszty i mniejsze dotacje unijne n.p na wiejskie drogi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *