Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Które miejsca zajęły nasze kluby i gminy? Podsumowanie współzawodnictwa w sportach młodzieżowych!

Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie opublikował wyniki we współzawodnictwie sportowym w województwie podkarpackim za rok 2021 uczniowskich, szkolnych i międzyszkolnych klubów sportowych. Klasyfikacja została przygotowana na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Punkty były przyznawane za osiagnięcia w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Pierwsze miejsce wśród klubów podkarpackich zajął LUKS Lubzina. Klub ten może się pochwalić tym, że już po raz szósty zajęli miejsce na podium. W setce klubów znalazły się jeszcze m.in. LUKS “Syrena” Gnojnica na 17 miejscu, UKS “Sokół” Ropczyce 42 miejsce , MUKP “Fala” Ropczyce 59 miejsce.

Przedstawiona została także punktacja łączna gmin i powiatów. Najwyżej z naszego powiatu znalazła się gmina Ropczyce, zajmując miejsce 7. Później gmina Sędziszów Małopolski na miejcu 22. W klasyfikacji powiatów podkarpacia, powiat ropczycko-sędziszowski znalazł się na 6 miejscu.

SUMO LUBZINA:

LUKS Syrena Gnojnica:

MUKP Fala Ropczyce

źródło zdjęć – fb: SUMO Lubzina, LUKS Syrena Gnojnica, MUKP Fala Ropczyce

Klasyfikacja szczegółowa – źródło źródło: SZS Rzeszów :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *