RekreacjaWiadomości

Konkursy kulinarne na ropczyckim targowisku

W sobotę 24 września na ropczyckim rynku można było spróbować różnych przysmaków oraz obejrzeć rywalizację w kulinarnych konkursach.

Odbyła się kolejna edycja festiwalu smaków „Posmakuj w Ropczycach”. Mieszkańcy i instytucję mogły wziąć udział w konkursie na najsmaczniejsze ciasto. Zgromadzeni mogli spróbować konkursowych wypieków.

Zorganizowano również konkurs kulinarny „Mistrz Kuchni” dla szkół z terenu miasta i gminy Ropczyce.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anonimowy
Anonimowy
3 lata temu

Kiedy w końcu skończy się handlowanie w całym mieście i władza przeniesie się na targowisko??

1
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x