Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

ZAATAKOWAŁ ZNAJOMYCH PODCZAS LIBACJI ALKOHOLOWEJ

Spowodowanie obrażeń ciała dwóch osób, to jeden z zarzutów, który usłyszał mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Na początku kwietnia, podczas libacji alkoholowej, zaatakował szklaną butelką dwoje współbiesiadników. Decyzją sądu, 58-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia w jednym z mieszkań w Ropczycach. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 58-letni mężczyzna podczas libacji alkoholowej, najpierw zaatakował znajomego uderzając go szklaną butelką, a następnie zadał mu kilka ciosów pięścią i nogą. Gdy uczestnicząca w spotkaniu kobieta chciała pomóc napadniętemu mężczyźnie, ona również została uderzona. Sprawca rozbitą butelką zranił ją w policzek.

Poszkodowani dopiero po kilku dniach złożyli zawiadomienie o tym przestępstwie. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

Dzięki skutecznym policyjnym działaniom, 58-letni napastnik został zatrzymany już po dwóch dniach. Śledczy przesłuchali mężczyznę i postawili mu zarzuty spowodowania obrażeń ciała dwóch osób oraz kierowania gróźb karalnych wobec jednej z nich. Okazało się, że nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “ZAATAKOWAŁ ZNAJOMYCH PODCZAS LIBACJI ALKOHOLOWEJ

  • 17 kwietnia 2020 o 00:07
    Permalink

    Na pewno któryś oszukował przy nalewaniu. Powinni ich dokładnie przesłuchać jak bylo 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *