Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kierowca za niebezpieczną jazdę ulicami Ropczyc został ukarany przez sąd

Grzywna w wysokości 7 tys. złotych oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres 11 miesięcy – to kara, jaką poniósł mieszkaniec Dębicy. Kierując bmw, wykonywał niebezpieczne manewry i stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Brawurową jazdę 23-latka zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w połowie ubiegłego roku w Ropczycach. Po godz. 8, na ul. Najświętszej Marii Panny, patrol ruchu drogowego zwrócił uwagę na bmw, które nie miało przedniej tablicy rejestracyjnej. Policjanci pojechali za kierującym, jednak ze względu na znaczną odległość, nie zatrzymali go do kontroli. Kierujący bmw, jadąc ulicami Ropczyc, wykonywał niebezpieczne manewry. Wyprzedzał m.in. pojazdy w miejscach objętych zakazem, w tym na przejściu dla pieszych oraz na łuku drogi.

Kierujący bmw stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego i zmuszał ich do gwałtownego hamowania. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności, by ustalić sprawcę licznych wykroczeń drogowych. Okazało się, że zachowanie kierującego bmw zarejestrował miejski monitoring. Na jego podstawie policjanci ustalili, że kierującym bmw był 23-letni mieszkaniec Dębicy.

Pod koniec ubiegłego roku, sąd ukarał mężczyznę karą grzywny w wysokości 7 tys. złotych oraz zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi na okres 11 miesięcy.

źródło tekstu KPP Ropczyce

2 komentarze na temat “Kierowca za niebezpieczną jazdę ulicami Ropczyc został ukarany przez sąd

 • 14 stycznia 2023 o 09:43
  Permalink

  Typowa dębica… a gadać będą, że to rrsy nie umieją jeździć

  Odpowiedz
 • 6 stycznia 2023 o 12:46
  Permalink

  Jakie 11 miesiecy ????/ przeciez z filmu mozna nalczyc tyle punktów ze biorą kwity od razu
  i mozliwy powtórny egzamin najwczesniej za 2-3 lata i to by wtedy przemyslał co zrobił

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *